Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Wielokrotnie już o tym pisałam, że uwielbiam poznawać nowych ludzi oraz o tym, że ogromne możliwości daje mi w tym  przynależność do środowiska blogerów.  Oprócz moich stylizacji pokazuję tu relacje z wszelakich modowych eventów oraz konferencji i warsztatów, w których wzięłam udział. Przemierzałam w tym celu wiele kilometrów,  bo miały one miejsce w różnych, często odległych miejscach.

Dzisiaj o nowym miejscu, gdzie mogłam poznać innych blogerów, posłuchać o ich pasjach i sposobach na zarabianie, czy pozyskiwanie nowych fanów, czyli o  Affiliate  days with Ceneo. Były to warsztaty dla blogerów z reklamy on line i afiliacji. To już czwarta edycja, a ja byłam jej gościem po raz pierwszy. Do stolicy Górnego Śląska udałam się z moimi przyjaciółmi.  Event był jednodniowy i był na tyle blisko od mojego miejsca zamieszkania, że poświęciłam na niego jeden  dzień bez konieczności nocowania poza domem. 

Wydarzenie odbyło się w głównej siedzibie Ceneo.pl, w  nowoczesnym kompleksie Business Garden przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Przywitani zostaliśmy ośmioma rodzajami kawy, do wyboru oraz ciasteczkami, kanapkami i pysznymi koktajlami owocowymi. Organizatorzy zadbali, żeby żaden z blogerów, czy youtuberów nie był głodny i poczęstowali nas pysznym lunchem. 

Pierwszy wykład traktował o Programie Partnerskim Ceneo, o tym jakie są zasady wypłat, gdzie i jak znaleźć odpowiednie dla nas kampanie.
Ekspert Ceneo.pl podzielili się z nami metodami skutecznego pozycjonowania stron, co było dla mnie bardzo ciekawe. Informacje okazały się cenne zarówno dla początkujących twórców internetowych, jak i dla tych, którzy już dobrze sobie radzą w sieci.

Jako drugi przemawiał do nas eks-blogger, obecnie youtuber, Krzysiek Humeniuk, który okazał się być najbardziej zakręconym na punkcie zegarków gościem, jakiego poznałam. Mówił bardzo ciekawie i dał nam pięć swoich wskazówek, jak poprawić jakość i liczbę swoich publikacji.

Kolejny ekspert, Mateusz Jaromniak,  mówił o SEO i czym różni się od pozycjonowania, jak dobierać słowa kluczowe, czego unikać, kilka słów o optymalizacji  oraz o ciekawych wtyczkach Wordpressa.

Bardzo fajnie słuchało się Michała Góreckiego, który z powodzeniem z blogowania uczynił sposób na życie. Mówił ile zarabiają blogerzy, w tym on sam :), jakie są plusy i minusy bycia blogerem. 

Byłabym zapomniała ! Na koniec jako niespodzianka,  byliśmy świadkami pokazu barmańskiego. Muszę Wam napisać, że byłam pod ogromnym wrażeniem i że oglądanie takiego show w telewizji to zupełni coś innego niż na żywo.

Nie będę wymieniać i opisywać tu wszystkich prelegentów, bo musiałabym stworzyć z tej relacji ebook'a. Podsumuję, że było super, dużo się nauczyłam i poznałam ciekawych ludzi. Utwierdziłam się też w przekonaniu, że nasza blogerska rodzina jest super i cieszę się, że mogę być jej częścią.


Dziękuję Organizatorom za zaproszenie :)

Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Ceneo.pl

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

Affiliate Days with Ceneo

  
 

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Widać, że profesjonalnie przygotowany event. Szkoda, że o nim nie wiedziałam, bo przecież odbywał się w moim mieście. Pozdrawiam Cię serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenia mojego bloga. Jeżeli spodobało Ci się u mnie, zapraszam do obserwowania. Dziękuję za komentarz:)
Jeżeli masz ochotę napisz do mnie na sdziech@op.pl, na pewno odpiszę :)