środa, 30 września 2015

A ja mam dzisiaj Imieniny !

Na pytanie, co chciałabyś dostać na imieniny każda z nas od razu odpowie; perfumy, wino, książkę.
Ja odpowiedziałbym, że ... torebkę! Jednak dostałam coś o czym nawet nie marzyłam. Myślałam, że to już niemożliwe. A jednak. W dniu moich imienin  waga wskazała dokładnie 10 kg mniej !!!
Proces był długi, bo nie uznaję żadnych suplementów, wypełniaczy czy innych "pomagaczy ". W sumie to pierwsze 5 kg poszło samo, bez diety, tak po prostu.  Gdy już było 5 mniej to postanowiłam pomóc i staram się jeść mniej. Udało się! Rozmiar 46 to już historia. 
Przyznacie, że to fajny prezent ?SUKIENKA -VERO MODA / BUTY - DEICHMANN / PASEK - NN / NASZYJNIK - PARFOIS /  TOREBKA - O BAG / FOTO - JUNIOR

niedziela, 27 września 2015

Stary Most
Dzisiaj, tak na zakończenie lata kolejna sesja z tiulową spódnica.
Ostatnio Wasze komentarze były różne ale to Wasze zdanie i nie myślcie ( ci, którym się nie podobało ), że wyrzuciłam spódnice i więcej jej nie założę. Wręcz przeciwnie!
Ostatnio rozmawiałam z wieloma osobami i zdałam sobie sprawę, że przez lata bycia żoną i matką zatraciłam w sobie swoją indywidualność. Kiedyś, właściwie to zawsze, nosiłam ciuchy inne niż wszyscy, zawsze musiałam się czymś wyróżnić i nie zwracałam uwagi na zdanie innych. Chociaż muszę przyznać, że tak wprost nie słyszałam krytyki. Nie lubiłam nosić tego co inni. Właściwie to z chwilą pojawienia się sieciówek z ta indywidualnością jest ciężko. Mimo to staram się jak mogę.
Cieszy mnie, że pod ostatnim postem zdania były różne i co ważne,  nie były to hejty. Cenię sobie Wasze zdanie ale to mój blog i będę pokazywała to co mi się podoba, co noszę na co dzień a także sesje tzw. artystyczne. Do tych ostatnich zaliczam własnie tę dzisiejszą.
Miejsce wybrał mój Fotograf.  Muszę przyznać, że most robi wrażenie i jest świetnym tłem to mojej wizji.

SPÓDNICA - BUTIK / BLUZKA - F&F / KOZAKI - NN / TOREBKA - F&F / WIANEK - NIE PAMIĘTAM / FOTO - JUNIOR

czwartek, 24 września 2015

Grand Lubicz

Dzisiaj  proponuję  MINI-MAX.
To ostatnia już sesja z Ustki. Tym razem tłem jest hotel "Lubicz"


KOSZULA - BUTIK / SPODNIE - F&F / SLIPPERSY - BUTIK / FOTO - JUNIOR

SZABLON BY: PANNA VEJJS.