poniedziałek, 25 maja 2015

WHITEROOM fashion
25 kwietnia miałam zaszczyt uczestniczyć w otwarciu wyjątkowego butiku w moim mieście.
To WHITEROOM fashion
Miejsce dla  wyjątkowych kobiet, jak mówią właścicielki, kochających modę i jakość topowych marek.  Możemy zobaczyć i oczywiście kupić, najnowszą kolekcję  Lidii Kality, Just Paul, Zwolińskiej, M by Maya Palma - to z marek polskich. Z włoskich markek -  Patrizia Pepe,  Met, Dixie,  Souvenir, Please oraz Kor@Kor.  Cały WHITEROOM pachnie niepowtarzalnym zapachem najnowszej kolekcji  francuskiej marki Melissa.  Melissa to oczywiście piękne, kolorowe i pachnące gumą balonową buty.
Osobiście zauroczyła mnie kolekcja Lidii Kality. Podobało mi się kilka rzeczy ale najbardziej jedwabna, czarno-czerwona sukienka. 
Otwarcie było bardzo uroczyste. Piękny wystrój, pyszny poczęstunek, pokaz mody oraz losowanie nagród. Niestety nie miałam szczęścia w losowaniu, nagrodami były koszulki  Lidii Kality, ale dostałam  piękną, delikatna bransoletkę Patrizii Pepe.
Kochani, jak tylko będziecie mieli okazję, zajrzyjcie do tego wyjątkowego miejsca.  WHITEROOM mieści się w Gliwicach, przy ul. Zygmunta Starego 14/1a.  Właścicielki zapraszają nie tylko na zakupy ale i na kawkę, czy rozmowę o ciuchach.
Dziękuję za zaproszenie.
 

poniedziałek, 18 maja 2015

Red Shoes


Ostatnio dużo się uczyłam. Znajomi z fb widza już, że mam już tytuł stylistki/personal shopper. Skończyłam bardzo  intensywny  kurs, miałam pierwsze klientki. Uczę się do ostatniego egzaminu, jeden referat i kolejny tytuł będzie na moim koncie.

Dzisiaj kolejna odsłona jazzówek. Jak wskoczyłam w moje czerwone cuda, to chodzę w nich codziennie. Uwielbiam je. Zmieniam tylko spodnie i bluzki. Podobno torebka w kolorze butów to zasada nieaktualna ale z czarną było smutno.  Do tego wesołe groszki na spodniach. Teraz na zdjęciach widzę, że biała bluzka lub biały żakiet byłyby lepsze. Jak myślicie?
wtorek, 12 maja 2015

Women's White SuitDzisiaj  chciałam Wam pokazać mój biały garnitur.
Szukałam go bardzo intensywnie. Przy mojej figurze musiałam  zwrócić uwagę na wiele szczegółów.  Nie było łatwo.  Ostatecznie znalazłam odpowiedni w moim ukochanym Mohito.  W ofercie były 2 żakiety i kilka różnych fasonów spodni. Przy takim wyborze udało mi się znaleźć to, czego szukałam. Zależało mi na krótszym, dopasowanym  żakiecie i długich, prostych, niezbyt dopasowanych spodniach.
Myślę, że biały garnitur daje wiele możliwości.  Zmiana torebek i butów  zmieni styl i okazję.
Ta  stylizacja  powstała na   konkretny event. Zostałam zaproszona na otwarcie ekskluzywnego butiku  Whiteroom Fashion. Założenie białego garnituru było więc zamierzone.
Pokazuję po raz pierwszy   czerwone jazzówki, które powstały na moje specjalne zamówienie. Do całości brakowało mi odjazdowej torebki. Nawet szybko udało mi się zdobyć czerwone usta, które  potem widziałam na kilku blogach,  więc miałam nosa.
Relacja z eventu tez będzie, czekam na fotki od fotografa.
 ŻAKIET - MOHITO / SPODNIE - MOHITO / TOP - F&F / TOREBKA - NN / FOTO - JUNIOR
SZABLON BY: PANNA VEJJS.