wtorek, 27 maja 2014

Wybory 2014

W niedzielę byłam członkiem komisji wyborczej. Jak ogólnie wiadomo, frekwencja była niska, więc tłumów nie było. Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Poznałam fajnych ludzi, dużo dowiedziałam się o mojej dzielnicy.  Zdjęcia podczas przerwy, gdy szliśmy głosować  za siebie.
Tunikę kupiłam specjalnie na te okazję. Lubię mieć pretekst do kupienia czegoś. Znalazłam ją w butiku "Fabra", z którego mam już podobną, czarną tunikę.  Spodnie i buty już pokazywałam. 
tunika - Fabra
spodnie - nn
buty - allegro
torebka - butik
naszyjnik - sh
bransoletka z koralików - prezent od Siostry
foto - Senior

czwartek, 22 maja 2014

My Suggestion

Oto moja propozycja połączenia sukienki ze sportowym obuwiem. 
Adidasy kupiłam sobie na zumbę i już miałam wizję, co do tego look'u.  Wizję sukienki miałam w wyobraźni. Przeszukałam sieciówki, małe butiki, allegro, internet. Nic. Zero. Nie było takiej sukienki, jaką sobie wyobrażałam.  Musiałam obudzić moją śpiącą wenę i oto sama uszyłam  tę sukienkę. Fajny materiał w wytłaczane kwadraciki, fason trapezowy, nic szczególnego. Taka miała być.

sukienka - DIY
torebka - Mohito
adidasy - CCC
foto - Senior


niedziela, 18 maja 2014

Spring Coat

Ostatnie dni nie sprzyjały tworzeniu, wymyślaniu a już tym bardziej fotografowaniu. Na szczęście mam jeszcze sesje sprzed tych deszczy. Zdjęcia robione w SCC w Katowicach. Pojechaliśmy tam odebrać moje zdjęcie konkursowe.  Teraz mój mąż ma mnie na zdjęciu prawie w rzeczywistych rozmiarach.
Mam na sobie płaszczyk, który ostatnio kupiłam. Jest idealny na wiosnę. Uszyty z lekkiej tkaniny, wytłaczanej tak, że wygląda na pikowaną. Bardzo podoba mi się wzór i krój. 
płaszczyk -nn
torebka -Mohito
tunika - Fabra
kozaki - allegro
foto - Senior
SZABLON BY: PANNA VEJJS.